ایجاد بانک عکس اربعین در دانشگاه آمریکایی

ایجاد بانک عکس اربعین در دانشگاه آمریکاییانجمن دانشجویان پیرو اهل بیت(ع) شعبه دانشگاه ویرجینیاتِک آمریکا به منظور معرفی امام حسین(ع) به علاقمندان و جامعه دانشگاهی بانک عکس «پیاده روی اربعین» راه اندازی کرده است.

انجمن دانشجویان پیرو اهل بیت(ع) شعبه دانشگاه ویرجینیاتِک آمریکا با ایجاد بانک عکس پیاده روی اربعین، امسال نیز قصد دارد مانند سال گذشته نمایشگاهی را با هدف معرفی جهانی امام حسین(ع) برگزار کند.
این نمایشگاه با عنوان «بزرگ ترین گردهمایی سالیانه صلح آمیز جهان» برگزار خواهد شد و عکس های ارسالی در آن در معرض دید عموم قرار می گیرد.
از تمام زائران پیاده روی اربعین درخواست شده است که عکس های خود را به آدرس الکترونیکی انجمن دانشجویان پیرو اهل بیت(ع) «info@absanetwork.com» ارسال کنند تا بتوانند گوشه ای از این حرکت تاریخی را به جامعه دانشگاهی جهان معرفی کنند.
عکس های ارسالی می تواند با مضامین افراد شرکت کننده در راهپیمایی عظیم اربعین از جمله کودکان، معلولین، سالمندان، بانوان، غذای رایگان، خدمات پزشکی رایگان، جمعیت بیست میلیونی، شرکت کنندگان از کشورها و ادیان مختلف، خدمات رایگان از قبیل مکان خواب، پیاده روی ده ها کیلومتری در عرض چندین روز و سایر موضوعات انتخابی به دلخواه عکاس باشد.
انجمن دانشجویان پیرو اهل بیت(ع) که علاقمندان عکس های خود را به آدرس ایمیل آن ارسال می کنند، ائتلافی از انجمن های دانشجویی پیرو اهل بیت(ع) در آمریکا و کانادا است که توسط تعدادی دانشجوی شیعه شکل گرفته است.
این انجمن شعبه ای در دانشگاه ویرجینیاتک دارد و به زودی در دیگر مناطق جغرافیایی انگلیسی زبان نیز گسترش خواهد یافت.

ارسال نظر شما


نام :
ایمیل:
پیام: