مصاحبه با فعال واحد سفیران مهدوی/ابراهیم همراز

مصاحبه با فعال واحد سفیران مهدوی


به نام خداوند بخشنده و مهربان
ابراهیم همراز 
محصل سال سوم ادبیات دری دانشکده تعلیم وتربیه هرات

بنده از سال 1394 با مرکز مهدویت هرات آشنا شدم و در صنف های نگین آفرینش، درسنامه مهدویت و در بعضی از صنوف مانند خداشناسی که برگزار شد اشتراک نمودم که برایم بسیار مفید و ارزشمند تمام شد.
مرکز مهدویت کتابخانه ای نسبتا غنی در مباحث مهدویت و علوم دینی و اجتماعی تا حدی نیازهای مطالعاتی مان را مرفوع ساخته است و همچنین صنف های مهدوی و بخش فضای مجازی اش بسیار موثر می باشد .
مقوله ای هست که میگویند" آب دریا را اگر نتوان کشید، هم به قدر تشنگی باید چشید. به نظرم مردم مخصوصا جوانان هستند که زمینه را برای ظهور حضرت حجت (عج) آماده می کنند.
آمادگی در جهت خودسازی ، کار در بخش های مهدویت، تبلیغ و نشر تفکر اسلامی با استفاده از گفتار و عمل، مبارزه با هر نوع انحراف فکری، انتقاد از عرف های ناپسند از جمله عواملی هستند که میتوانند در جهت سرعت بخشیدن و عملی شدن وعده یی قطعی ظهور منجی عالم بشریت موثر باشد.
اما در رابطه با طرح سفیران مهدوی باید بگویم طرح بسیار خوبی است،امیدوارم  این طرح در سطح خیلی گسترده عملی شود تا از این طریق جامعه آماده برای ظهور داشته باشیم.
بنده تعدادی مجله، بروشور چند عدد کارت که حاوی دعای افتتاح بودند را امسال به ولایت خود بردم. از مجلات در صحبت هایی که شب های جمعه در مساجد می کردم استفاده نموده و به کسانیکه می توانستند خوب این مباحث را درک کنند توزیع نمودم و همچنین با تعدادی از علما صحبت کردم تا در زمینه موضوعات مهدویت بیشتر صحبت کنند تا مردم بتوانند در این زمینه معلومات داشته باشند.
امیدوارم با همکاری و فعالیت در زمینه های مباحث مهدویت اخلاق و رفتار مهدوی پیدا کنم و مورد لطف و عنایت پرودگار قرار بگیرم و بتوانم مصدر خدمت برای مردم و دینم شوم.

ارسال نظر شما


نام :
ایمیل:
پیام: